Mladí a úspěšní podnikatelé vám na UP Business Campu v Olomouci představí, jak vybudovat brand firmy, jak rozvíjet firemní kulturu ke spokojenosti všech zaměstnanců, nebo jak překonat počáteční neúspěchy a posunout se díky nim dál. Přijďte se inspirovat příběhy úspěšných na 7. ročník UP Business Campu v sobotu 23. 11. 2019 v Olomouci.
Nejen majitel jedné z nejúspěšnějších českých firem na výrobu nealkoholických nápojů Kofola, Jannis Samaras, bude velkým lákadlem letošního ročníku UP Business Campu v Olomouci. Mezi další řečníky patří například Eva Dlabalová, majitelka hostelu Long Story Short, který byl, podle Britského deníku The Guardian, v únoru 2019 zařazen mezi nejlepší nové hostely na světě. Jan Klusoň, jeden ze zakladatelů společnosti Proudly, která spojuje zaměstnavatele s nabídkou práce s těmi, kdo ji hledají. Od Michala Šrajera, spoluzakladatele firmy Happiness at work, se dozvíte, jak být v práci šťastný, jak docílit toho, aby vás práce naplňovala. Barbora Malaníková vám představí rozvíjející se společnost Miomove, která se zabývá výrobou chytré stélky s analýzou došlapu chodidla. Setkáte se také se zástupci nově založené firmy Greptun – vítězi letošního ročníku Podnikavé hlavy.
I 7. ročník bude plný inspirativních příběhů podnikatelů, kteří měli svou vizi a nevzdali to při prvním neúspěchu. S podtitulem „Podnikání s rovnými příležitostmi“ se organizátoři rozhodli odstartovat letošní UP Business Camp. „Celá konference se v letošním roce ponese ve znamení rovných příležitostí, a právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli oslovit Centrum podpory studentů se specifickými potřebami, které na UP našim studentům poskytuje technický i odborný poradenský servis. Nasát atmosféru a inspirovat se k rozjetí vlastního businessu tak mohou přijít i neslyšící, pro které budou připraveni tlumočníci znakové řeči,” objasňuje organizátorka Jitka Zmítková z Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého.
Organizátory Business Campu jste již mohli potkat na Noci vědců, univerzitním Meet UPu a další příležitost budete mít na chystané akci HackItUP, která se koná 25. – 27. 10. Jejím cílem je podpořit vznik nových myšlenek s business potenciálem a podpořit studenty v podnikavosti.
Už podruhé budou mít na Campu mladí podnikatelé možnost soutěžit v rámci souboje startupů o nejlepší elevator pitch, ve kterém ve dvou minutách představí svůj nápad před zkušenou porotou. Vítězové dostanou příležitost představit svůj projekt před investory, českými startupovými mentory a dalšími osobnostmi z podnikatelské sféry při třetím ročníku olomouckého Business Plesu v rámci Startup Klubu, který se koná 24. 1. 2020 v NH Collection Olomouc Congress. Kromě publicity při této akci, s návštěvností větší než 700 hostů, mohou využít možnost networkingu s ostatními účastníky Startup Klubu.
Větší prostor pro studenty, interaktivnější doprovodný program
Organizátoři se i letos rozhodli ponechat ceny vstupenek tak, aby byly pro studenty co nejdostupnější. Do 31. října tak mohou studenti získat lístky na konferenci za zvýhodněnou cenu 490 Kč a veřejnost za 1090 Kč. Po tomto datu jsou vstupenky za 590 Kč a 1290 Kč.
Na účastníky čeká kromě tradičních stánků partnerů také jedinečná příležitost se s nimi propojit online a domluvit si schůzku či konzultaci během pauz mezi přednáškami. Těšit se dále mohou na ukázku 3D tisku či osobnostní testy. „Na 7. ročníku UP Business Campu se můžete těšit na interaktivní přednášky, které vám nedovolí nečinně sedět. Díky aplikaci ve vašem telefonu budete moci přímo ovlivnit vývoj přednášky a ptát se řečníků na to, co vás nejvíce zajímá nebo se dokonce propojit s kýmkoliv v sále“, uvádí organizátorka. „Všichni účastníci dále zdarma obdrží roční prémiový účet do cestovatelské sítě worldee.com. Jde o moderní online cestovatelský deník, který umožňuje uchovávat zážitky, fotografie a zkušenosti z cest, sdílet je s ostatními nebo čerpat inspiraci pro další putování“ dodává.
Konferenci organizuje Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci, generálním partnerem konference je Komerční banka.
Více na www.upbusinesscamp.cz.